20 – 21 квітня 2022 року в столичному експоцентрі ACCO International відбудеться щорічний міжнародний форум Smart Building. Медіапартнером заходу виступить журнал «Загородная недвижимость».

Smart Building

Цього разу форум пройде в Києві вже вшосте у форматі виставки та конференції та продемонструє світові й українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень і міської інфраструктури.

Щорічно міжнародний форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень: Smart City, Smart Home, автоматизації, Audio/Video-технологій, енергоефективності, Internet of Things та комунальної інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 40 спікерів. Виставкова зона представить понад 100 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.

Вхід у виставкову зону й участь у конференції некомерційних організацій – безкоштовна. Квитки на ділову програму для представників бізнесу доступні на сайті.

Серед постійних партнерів форуму: Конфедерація Будівельників України, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Деталі про проведення форуму ви можете знайти на сайті – smart-building.monet.kiev.ua

До зустрічі на форумі!

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що в Києві нагородили переможців IX Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021 й архітектурного конкурсу “Інтер’єр року 2021“.