12 жовтня 2021 року в Києві відбудеться дискусія «Інвестиції у нерухомість: тренди і проблеми 2021». Захід пройде за інформаційної підтримки журналу «Загородная недвижимость»

Стейкхолдери ринку нерухомості й інвестицій зберуться для обговорення перспектив, трендів та проблем інвестування в нерухомість. 10 спікерів поділяться своєю експертною думкою й ідеями, які ви ніде більше не почуєте.

Експерти у сфері будівництва, нерухомості та інвестицій будуть обговорювати найактуальніші теми в двох основних панелях.

  1. Топ законодавчих змін, які вплинуть на ринок інвестицій та нерухомості. Фінансовий моніторинг та як підтверджувати походження інвестицій. Як вплинуть на вартість нерухомості податкові зміни в державі. Аномальне функціонування органів будівельного контролю.
  2. Тренди та інвестиційна привабливість ринку нерухомості. Фокус-девелопмент та орієнтація на клієнта. Концепція «Місто в місті» – тренд, який набирає обертів. Тренди та виклики для комерційної та торгівельної нерухомості.

Захід об’єднає представників ринку нерухомості, будівництва та інвестування, представників девелоперських та будівельних компаній, архітекторів, представників влади, громадських об`єднань, інвестиційних компаній та клубів. І все це пройде у форматі дискусії під модеруванням керуючого партнера Olsten Partners Law Company Олесі Романенко – експерта у сфері інвестиційного права та нерухомості.

Серед спікерів заявлені такі експерти:

  • Лев Парцхаладзе, Президент КБУ, екс замміністра Мінрегіонбуду
  • Вадим Гуцул від Мінрегіонрозвитку
  • Віктор Забоєнко від SAGA Development
  • Ольга Соловей від URE Club — Українського клубу нерухомості
  • Дмитро Ковганич, Президент FIABCI-Ukraine
  • Сергій Круглик, радник Київського міського Голови з питань фінансів та інвестицій, Керівник проектного офісу «Київський муніципальний банк»

Формат: Офлайн дискусія експертів ринку в двох панелях та онлайн трансляція.
Дата: 12 жовтня 2021 року, вівторок.
Початок о 18:30.
Тривалість: 3+ години.
Локація: простір Inveria за адресою: вул. Володимирська, 49-А.
Аудиторія: інвестори, представники ринку нерухомості, будівництва та інвестування, девелоперських та будівельних компаній, архітектори, профільні асоціації, інвестиційні компанії та представників влади.
Партнери заходу:  Конфедерація будівельників України, URE CLUB, NAI Ukraine, AMB Development, ITTA, Архіматика, FIABCI Ukraine, журнал «Загородная недвижимость» та інші компанії, що підтримали створення майданчика для обговорення важливих актуальних питань.
Пригощає: AZNAURI
Подарунки дарує: KONTRAMARKA
Організатор: Olsten Partners Law Company
Деталі заходу  та реєстрація за посиланням: https://tax.olsten.com.ua/event

Нагадаємо, раніше ми розповідали про користь оренди будинку у низький сезон.