26 червня відбулося відкриття-презентація Premier Hotel Odesa (колишній готель «Юність»).

Після трьох років повної реконструкції, мережа готелів Premier відкрила найбільший п’ятизірковий готель в Одесі.

Для перших гостей двері готелю відчиняться 1 липня 2020 року. Готель знаходиться в одному з найпрестижніших районів Одеси — на Французькому бульварі. З вікон 16-поверхової будівлі відкривається панорама міста, морського узбережжя і знаменитого одеського курортно-розважального району Аркадія.

Відкриття-презентація Premier Hotel Odesa
Відкриття-презентація Premier Hotel Odesa

Дизайн готелю був розроблений італійським дизайн бюро Alpenmade Contract S.r.l. і українською студією PLAN BUREAU. Архітектурне проєктування — “С. Бабушкін та Партнери”.

Відкриття-презентація Premier Hotel Odesa
Відкриття-презентація Premier Hotel Odesa

Готель став 17-м об’єктом мережі Premier, яка налічує 16 готелів у 12 туристичних напрямках України та перший готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц). Гостям і діловим партнерам готелю будуть доступні всі сервіси мережі Premier, які надаються в інших готелях.

Для розміщення гостей пропонується 200 номерів різних категорій, деякі з яких обладнані власними кухнями. Вартість номерів починається від 1800 грн на добу.
Інфраструктура представлена велнес-клубом і тематичними ресторанами. Premier Odesa Wellness Club оснащений двома басейнами: плавальним і дитячим. Відкриття заплановано на жовтень цього року.

Особливість готелю — панорамний бар Roof 360 Bar & Lounge на 16 поверсі, з видом на морське узбережжя з висоти пташиного польоту. Крім цього, до послуг гостей — тематичний бар в лобі The Lobby, ресторан La Fiera, який працює як на сніданки, так і по системі A la Carte, ресторан середземноморської кухні Mare DiVino з сирною кімнатою і колекцією вин. У теплу пору року працює затишна літня тераса.
Конференц-можливості дозволяють провести захід будь-якого формату. У готелі п’ять залів загальною площею понад 1000 квадратних метрів. Максимальна місткість найбільшого залу — 350 осіб.

Безпосередня близькість готелю до ділового центру міста дозволить оптимально поєднувати бізнес і відпочинок.
Відстань до розважального району Аркадія — 500 метрів, до центра міста (вул. Дерибасівська) — 6 км. Відстань до аеропорту Одеси — 7,8 км, до залізничного вокзалу — 4 км.

«Одеса стає все більш популярним місцем для проведення всеукраїнських та міжнародних заходів. Конференц-інфраструктура Premier Hotel Odesa сприятиме розвитку міста, як нового напрямку для бізнес-подій. Готель зможе надати альтернативу для проведення заходів компаніям, які планували, але не змогли провести подію за кордоном» — зазначає Олег Болотов, генеральний директор мережі готелів Premier.

Відкриття-презентація Premier Hotel Odesa
Відкриття-презентація Premier Hotel Odesa

На святковій презентації був присутній міський голова Труханов Г. Н., директор Департаменту культури та туризму Маркова Т. Ю., генеральний директор мережі готелів Premier Болотов О. О. та представники Premier Hotels and Resorts

Адреса: вул. Академічна, 32, Одеса, 65009, Україна
odesa-hotel.phnr.com

Прес-служба мережі готелів Premier
Олена Цитович, +38 (067) 716 11 93
Е-мail: otsytovych@phnr.com
www.phnr.com